• Świetny występ naszych uczniów!

• Świetny występ naszych uczniów w Mistrzostwach Wielkopolskich Szkół w Śremie!

Fantastycznie spisali się nasi uczniowie w rozgrywanych Mistrzostwach Szkół Wielkopolskich 23.11.2018r. w Śremie.

Brązowy medal wywalczyły: Roksana Gałęska w kategorii młodzik i Wiktoria Bogucka w kategorii dzieci.

Dobry wynik uzyskali również Jakub Gonda, który zajął 5 miejsce i Adrian Kapała (8 miejsce) w kategorii młodzik.

W kategorii junior młodszy Antoni Bem z klasy 8a wywalczył 8 miejsce. Natomiast Eryk Woźniak uczeń klasy 4a w kategorii dzieci uplasował się na 6 lokacie.

Na pochwalę i wielkie słowa uznania zasługuje waleczna i bohaterska postawa Weroniki Janiszczak, Jacka Olszewskiego, Matyldy Przybylskiej i Weroniki Wachowiak dla których były to pierwsze zawody i przygoda z rywalizacja na planszach szermierczych.

Życzymy dalszych sukcesów naszym uczniom!

• ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

• Zbieramy elektrośmieci i wymieniamy je na pomoce dydaktyczne. Mogą to być baterie, zużyte sprzęty elektryczne, stare telefony itp. Zbiórka na dużych przerwach obok dyżurki. Liczy się każdy kilogram!

• Eryk Woźniak w szerokim finale Ogólnopolskiego Turnieju  Wuteh - Cup w Toruniu
          • Eryk Woźniak w szerokim finale Ogólnopolskiego Turnieju Wuteh - Cup w Toruniu

• Uczeń klasy 4a Eryk Woźniak zajął 8 miejsce na turnieju szermierczymi z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości, który odbywał się w Toruniu. Niewiele zabrakło uczniowi klasy 8a Antkowi Bemowi, aby awansować do najlepszej ósemki. Przegrał walkę zaledwie jednym trafieniem zajmując ostatecznie 13 miejsce. Adrian Kapała w turnieju zajął 12, a Jakub Gonda 24 miejsce w kategorii młodzik. Uczeń klasy 5a Adam Grupiński w kategorii dzieci zajął 33 miejsce.