• Najmłodsi adepci białej broni w naszej szkole!

• Dziś w naszej szkole gościliśmy grupy przedszkolaków z okolicy. Dzieci miały okazję zapoznać się ze sztuką władania białą bronią i dyscypliną sportu jaką jest szermierka. Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się wspaniale!

• ZAPRASZAMY NA DRZWI OTWARTE!

• Już 9.03.2019r. zapraszamy na DRZWI OTWARTE w naszej szkole.

Od godz. 10.00 do 12.00 będzie można obejrzeć sale lekcyjne oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną.

W PROGRAMIE:

· ZAPOZNANIE RODZICÓW I DZIECI Z OFERTĄ EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZĄ SZKOŁY

· WIELE ATRAKCJI DLA DZIECI

· ROZMOWY INDYWIDUALNE Z NAUCZYCIELAMI

· MOŻLIWOŚĆ ZWIEDZANIA SZKOŁY

PRZYJDŹ!!! ZOBACZ!!! BAW SIĘ I UCZ RAZEM Z NAMI!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

27.02.2019r. będziemy gościć w naszych murach grupy przedszkolne. Tego dnia przyszli uczniowie będą mieli świetną okazję zobaczyć bliżej szkołę.

Serdecznie zapraszamy!

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• 27.02.2019 r. od godz. 9.00 do 11.00

Tego dnia serdecznie zapraszamy Reprezentacje Przedszkoli - po 25 uczestników (pięcio - i sześciolatków) z opiekunkami.

W tej grupie powinna być wyłoniona 10 osobowa drużyna sportowa składająca się z 5 dziewczynek i 5 chłopców, w strojach sportowych.

Harmonogram:

Część artystyczna - godz. 9.00 - 9.20 (aula)

Prezentacja szkoły - godz. 9.20 - 10.00

Spartakiada na wesoło - godz. 10.00 - 11.00

Każdy z uczestników otrzyma drobny upominek.

Prosimy o potwierdzenie udziału w imprezie i podanie liczby uczestników do dnia 21.02.2019 roku.