• Szkoła Podstawowa w Rokietnicy

I miejsce w kategorii klas 1-3  zajęła Ewa Oskroba z kl. 1a

II miejsce w kategorii klas 4-6 zajęła Maja Rybak kl. 5b

III miejsce w kategorii klas 4-6 otrzymała Matylda Przybylska z kl. 4a

II i III miejsca w kategorii klas 7 - 8 i klasy gimnazjalnej wyśpiewali Patrycja Kołucka z kl. IIIa i Kacper Gronowski z kl.  8a.

Gratulujemy!

• Bieg zawodowców

• W piątek 17.05.2019 r. nasi uczniowie i uczennice już kolejny raz wzięli udział w "Biegu zawodowców".Tym razem nasi chłopcy zajęli miejsca na podium. W kategorii klas ósmych drugie miejsce zajął Bartek Kotkowski. W kategorii klas trzecich gimnazjum drugie miejsce Maciej Walasek, a trzecie Kamil Matusewicz.

Startujący w biegu otrzymali medale, a zwycięzcy atrakcyjne nagrody. Zabawa był wyborna!

• ZAPRASZAMY!

• 🤺🏆Serdecznie zapraszamy do klasy 4 Szkoły Podstawowej nr 42 przy ulicy Różanej 1/3 w Poznaniu 🤺🏆

• Sukcesy w Międzyszkolnym Konkursie Zajączek Wielkanocny

• W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację o zajeciu III miejsca przez Tymona Suchorskiego z kl. 2 oraz uzyskaniu wyróżnienia przez Antka Śledzianowskiego, w Miedzyszkolnym Konkursie Zajączek wielkanocny. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 19 w Poznaniu.

Serdecznie gratulujemy sukcesów plastycznych.

• III MIEJSCE W KONKURSKIE

• Miło jest nam poinformować o sukcesie świetlicy szkolnej w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Pyskowicach.

Tegoroczna edycja miała tytuł „Pomidorek czy szczypiorek- ilustracje do wierszy Jana Brzechwy". Na konkurs została wysłana praca Toli z klasy I, która w konkursie zajęła III miejsce. Jest to ogromny sukces, gdyż w konkursie brało udział 206 szkół z całego kraju i wpłynęły 1436 prace. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

• SUKCES NASZYCH SZERMIERZY!

• 🥉🤺Brązowy medal zdobyli uczniowie klasy 8a w turnieju drużynowym XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych - Świętokrzyskie 2019.

Igor Woźniak, Antoni Bem oraz dwóch kolego z klubu AZS-AWF POZNAŃ Szymon Pichłacz i Olaf Wiśnik.