• Dzień Chłopaka

• W wyniku głosowania przeprowadzonego wśród dziewcząt i nauczycielek wybrano najsympatyczniejszych chłopaków z naszej szkoły:

Bartosz G. 1a; Piotr B. 1b; Bartosz M. 2a; Nikodem W. 2b; Szymon P. 3a; Kasjan S. 3b; Oliwier S. 6b.

W pozostałych kategoriach:

• za najmodniejszego został uznany Borys Sz. z  6a,
            • za geniusza uznano Adama Ch. z 6c,
            • za najprzystojniejszego uznano Nikodema B. z 6a,
            • za najbardziej wysportowanego Eryka W. 5a

Wszyscy chłopacy zostali nagrodzeni słodkim co nieco.

• Sukcesy szermierzy

• 14.09.2019r. nasi uczniowie rywalizowali na planszach szermierczych w ogólnopolskim turnieju "Toruńska Katarzynka".

W najlepszej 32 turnieju znalazła się Weronika Wachowiak i Yvette Zborowska. Wera w eliminacji grupowej przegrała tylko jedną walkę BRAWA. Ostatecznie wywalczyła 17 m. Yvette 22 m. w kategorii U-11 Kolejne miejsca Szustak Zuzia 38, Wicher Kornelia 54, Natalia Moraczewska 62.

W kategorii chłopców 13 m. zajął Eryk Wożniak, 52 m. wywalczył Nathan Zborowski i Olimpia Czapracka 53 m. w kategorii U-13.

GRATULUJEMY I DALEJ OSTRO TRENUJEMY!🤺🤺