CO ZROBILIŚMY W ZESZŁYM ROKU SZKOLNYM?

Staramy się zadbać o uśmiech uczniów, więc:

• zorganizowaliśmy (wspólnie z nauczycielami) Jarmark Świąteczny, z którego fundusze przeznaczone zostały na organizację Dnia Dziecka – koszt 1300 zł
          • wymalowaliśmy na boisku szkolnym gry wielkoformatowe – koszt 400 zł
          • dofinansowaliśmy zakup nowych i naprawę istniejących kamer w systemie szkolnego monitoringu – udział RR 3000 zł
          • byliśmy sponsorem nagród dla uczniów startujących w konkursach organizowanych przez samorząd szkolny – koszt 500 zł
          • ufundowaliśmy nagrody na koniec roku szkolnego (dla najlepszych uczniów, dla wybitnych sportowców, dla Dzieci, które poczyniły największe postępy, wszyscy Uczniowie klas trzecich otrzymali medale a klasy pierwsze i drugie – gry planszowe) oraz kwiaty – koszt 1700 zł.

Łącznie na naszą działalność statutową w roku szkolnym 2017/2018 wydaliśmy ca 7 tys. zł.

Oczywiście, serdecznie dziękujemy tym z Państwa, którzy dokonali wpłat na Radę Rodziców! I wszystkim tym, którzy tych wpłat jeszcze dokonają!

A warto, bo w tym roku mamy bardziej ambitne plany.

Postaramy się, aby dzieci były zadowolone i chętnie przychodziły do szkoły.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Prezydium Rady Rodziców