• Bezpieczeństwo dzieci

• Kochani Rodzice!

Prosimy o uważne zapoznanie się z wymienionymi poniżej informacjami.

Zdrowie dzieci

Prosimy, aby dzieci przychodziły do przedszkola w pełni zdrowe. O przewlekłych dolegliwościach prosimy informować nauczycielki w grupach. Nie przyprowadzamy dziecka zakatarzonego i przeziębionego, tłumacząc, że to alergia. Jeżeli dziecko ma alergię prosimy o przyniesienie stosownego zaświadczenia lekarskiego. Szanujmy się nawzajem i miejmy wzgląd na innych.

Prosimy, aby ubierać dzieci stosownie do pory roku oraz warunków panujących w przedszkolu.

Przeczytajcie, bo to bardzo ważne informacje!

Organizacja przyprowadzania i odbierania dzieci.

Rodzice rano przyprowadzając dziecko do przedszkola wchodzą do części wspólnej wyznaczonej w holu przedszkola. Odbijają kartę i przekazują dziecko pani pomocy razem z kartą. Nie pozostawiamy dzieci samych w holu.

Rodzice odbierają dzieci dzwoniąc na domofon do konkretnej grupy i wywołując dziecko, a nastepnie wchodzą do części wspólnej wyznaczonej w holu przedszkola oczekując na dziecko, które przyprowadza pani pomoc. Rodzic przed wyjściem odbija kartę, odkłada ją do kieszonki z numerem i opuszcza teren przedszkola.

Odbiór dzieci - upoważnienia

Prosimy, o powiadomienie osób upoważnionych do odbioru dziecka, aby miały przy sobie dowód osobisty  lub inny dokument potwierdzający tożsamość w celu weryfikacji.

Przypominamy również, że osoby upoważnione do odbioru muszą mieć ukończone 18 lat.

Bezpieczne zabawki

Prosimy, aby dzieci z uwagi na obecną sytuację epidemiczną nie przynosiły do przedszkola zabawek, ani innych przedmiotów.

Kontakt z Rodzicami - aktualne numery telefonów

Prosimy Rodziców o aktualizację na bieżąco, podanych na początku roku szkolnego numerów telefonu. Prawidłowy (aktualny) numer telefonu jest podstawą kontaktu z Rodzicami w nagłych przypadkach.