• Wychowawcy klas 4 - 8

            L.p.

            Oddział

            Wychowawca

            1. 4a Małgorzata Bergandy - Głucińska

            2.

            5a

            Małgorzata Podgórska

            3.

            5b

            Małgorzata Nowak

            4.

            5c

            Agnieszka Małecka

            5.

            6a

            Ewa Mika - Królik

            6.

            6b

            Elżbieta Gabinet

            7.

            6c

            Anna Gawrysiak - Knez

            8.

            7a

            Katarzyna Dirks - Urbaniak

            9.

            7b

            Olga Brzęczek

            10.

            8a

            Danuta Leśniewska

            11.

            8b

            Adriana Fil

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

            Kadra pedagogiczna Zespołu Szkół nr 5

             

            L.p.

            Nauczyciel

            Przedmiot

            1.

            Banaszak Ewa

            język polski

            2.

            Dirks - Urbaniak Katarzyna 

            język polski

            3.

            Bergandy-Głucińska Małgorzata 

            język polski, WDŻ

            4.

            Podgórska Małgorzata 

            język polski

            5.

            Bąkowska- Frąckowiak Magdalena

            język angielski

            6.

            Brzęczek Olga 

            język angielski

            7.

            Fil Adriana 

            język angielski

            8.

            Gawrysiak-Knez Anna 

            język angielski

            9.

            Wiśniewska Marta

            język angielski

            10.

            Michałowska Joanna

            język niemiecki

            11.

            Starzyński Piotr

            język niemiecki

            12.

            Kegel Zuzanna

            biologia

            13.

            Czerniejewicz Wanda

            chemia

            14.

            Figuła Dobiesław 

            Historia, WOS

            15.

            Witek Katarzyna

            historia

            16.

            Misiewicz Tomasz 

            historia, WOS, WDŻ

            17.

            Nowak Małgorzata

            informatyka

            18.

            Wojtyniak Łukasz

            informatyka

            19.

            Błaszczyk Katarzyna 

            przyroda, geografia

            20.

            Gabinet Elżbieta 

            przyroda, geografia, chemia

            21

            Leśniewska Danuta 

            matematyka

            22

            Sawicka Urszula

            matematyka

            23

            Świątczak Bożena

            matematyka

            24

            Rój-Pytel Hanna 

            matematyka, fizyka

            25.

            Czerniak Beata 

            matematyka, informatyka

            26.

            Małecka Agnieszka 

            muzyka, plastyka

            27.

            Mika Ewa 

            technika, fizyka

            28.

            Borowa-Bartko Małgorzata 

            nauczanie zintegrowane

            29.

            Braziewicz- Maćkowiak Ewa 

            nauczanie zintegrowane

            30.

            Cygan Iwona 

            nauczanie zintegrowane

            31.

            Dawidziak Irena

            nauczanie zintegrowane

            32.

            Tomkowiak Jolanta

            nauczanie zintegrowane

            33.

            Wachowiak Violetta 

            nauczanie zintegrowane

            34.

            Żołądek Ewa 

            nauczanie zintegrowane

            35.

            Ewiak Anna

            religia

            36.

            Kokot Anna

            religia

            37.

            Schramm Ewa

            religia

            38.

            Ciepły Tomasz

            szermierka

            39.

            Moder-Wojewódzka Luiza 

            szermierka

            40.

            Szymkowiak Krzysztof

            szermierka

            41.

            Węcławek Włodzimierz

            szermierka

            42.

            Wojciechowski Przemysław

            szermierka

            43.

            Białasik Przemysław

            wych. fizyczne

            44.

            Grygier Małgorzata

            wych. fizyczne

            45.

            Kegel Edward

            wych. fizyczne

            46.

            Małek Justyna

            wych. fizyczne

            47.

            Furmańczyk Agata

            świetlica

            48.

            Jankowska Janina

            świetlica

            49.

            Strzelbicka Monika

            świetlica

            50.

            Wenglewicz Anna

            świetlica

            51.

            Bleja -Figuła Katarzyna

            pedagog

            52.

            Kusztelska Mariola

            biblioteka

            53.

            Pikosz Renata

            biblioteka